Знов тобі доведеться нічого не мати.
Знов немає зарплати, або навіть роботи
За копійки готовий продатись,
Аби віддати борги, аби не бути голодним.
Це криза! Злидні та голод
Це криза! Зазнавати
Це криза! Будь готовий та звикай!
Це криза! Пам'ятай
Це криза! Що виживати
Це криза! Доведеться, так і знай!
Чергове свято для олігархів
I пекло для тих, хто не краде.
Той, хто все має, матиме більше, стане багатше,
А ти, як завжди – втратиш усе.
Cios еще тексты
Оценка текста
Статистика страницы на pesni.guru ▼
Просмотров сегодня: 3