Гуру Песен Популярное
А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Э Ю Я
# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

gaitana - ne idi | Текст песни

Як холодно без тебе, сумно як,
Заплакані вікна...
З тобой бути мій таємний знак,
Що жити без тебе ніяк не звикну...

Як холодно коли тебе нема,
Без сонця не воскресну...

Бо в серці залишилася зима,
А над тобою теплі весни...

Приспів:
Не йди…
не йди…
не йди…

gaitana еще тексты


Другие названия этого текста
  • Скай и Гайтана - Не йди...Як холодно без тебе, сумно як...Заплакані вікна... З тобой бути мій таємний знак...Що жити без тебе ніяк не звикну... (0)
  • gaitana - ne idi (0)
  • моїй кохані Лесуні - котику......я тебе кохаю) (0)
  • моєму коханому Ігорчику* - Предику Ігорю* (0)
  • моєму коханому і=*** - Мішка....хоч ми знайомі лише пару місяців..але .я ЛЮБЛЮ тебе!!! (0)
  • С.К.А.Й. і Гайтана (дует і гітара просто супер!!!))))) - ?Не йди...Як холодно без тебе, сумно як...Заплакані вікна... З тобой буде мій таємний знак...Що жити без тебе ніяк не звикну...? музончик..) (0)
Видео
Нет видео
-
Оценка текста
Статистика страницы на pesni.guru ▼
Просмотров сегодня: 4