моєму коханому і=*** - Мішка....хоч ми знайомі лише пару місяців..але .я ЛЮБЛЮ тебе!!! (0)
С.К.А.Й. і Гайтана (дует і гітара просто супер!!!))))) - ?Не йди...Як холодно без тебе, сумно як...Заплакані вікна... З тобой буде мій таємний знак...Що жити без тебе ніяк не звикну...? музончик..) (0)