Коли ясніють очі і вуста
Зникають мої суми і тривоги,
Коли твоїм дзвіночком сміх луна,
Тоді завжди я щедро вдячна богу.
Приспів:
Сину, сину, сину, ангел мій,
Я тобі щасливу зичу долю,
Ти добре серце матимеш в житті,
А я, а я пишатимусь тобою.
До мене, мій синочку, пригорнись,
Навчу тебе обходити печалі,
Ти тільки всьому щиро усміхнись,
Цим захистиш себе й мене надалі.
Приспів. (3)
Сину, сину, сину, ангел мій,
Я тобі щасливу зичу долю,
Ти добре серце маєш у житті,
І я завжди пишатимусь тобою,
І я завжди пишатимусь тобою...
М.Садова вітання сину з днем весілля еще тексты
Другие названия этого текста
М.Садова вітання сину з днем весілля - Сину, сину, сину, ангел мій, Я тобі щасливу зичу долю,До мене, мій синочку, пригорнись, Навчу тебе обходити печалі, Ти тільки всьому щиро усміхнись) (1) Надежда Шестак - Сину, сину, ангел мій(Аndrey12Kononenko)★ ★ ★ (0) 66666...... - танец жениха и мамы (0) З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, СИНОЧОК!!!))) - Сину, сину, сину, ангел мій, я тобі щасливу зичу долю))) (0) Lady Gaga - ArtPop (Backing Vocals Stem) (0) танец жениха с мамой - Сину, сину, сину, ангел мій, Я тобі щасливу зичу долю,До мене, мій синочку, пригорнись, Навчу тебе обходити печалі, Ти тільки всьому щиро усміхнись) (0) З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, СОНЕЧКО!!!))) - Сину, сину, сину, ангел мій, я тобі щасливу зичу долю))) (0) танець сина з мамою - Сину, сину, сину, ангел мій (0) мому синулькі - Сину, сину, сину, ангел мій, я тобі щасливу зичу долю))) (0) Моєму ангелу земному - Сину, сину, сину, ангел мій, я тобі щасливу зичу долю))) (0) танец жениха с мамой - (0) Надія Шестак - Сину, сину, ангел мій (0) від МАМИ - Сину, сину, ангел мій (0) Школа-колегіум - Останій дзвоник)) (0) СПЭШЛ ФОр ю)))) - ;) (0) Н. Шестак - Сину, сину, ангел мій (0)
Сейчас смотрят
М.Садова вітання сину з днем весілля - Сину, сину, сину, ангел мій, Я тобі щасливу зичу долю,До мене, мій синочку, пригорнись, Навчу тебе обходити печалі, Ти тільки всьому щиро усміхнись) 295 - 295 Jonathan Rhys Meyers/Stephen Erdody - Something Inside Знаки - На поверхности солнца Среди ночи встречаемся, До рассвета решаем всё И разбегаемся. Больше здесь делать нечего, Нацарапал послание: Прилетай завтра вечером. Буду ждать. До свидания. аnacondaz - вызывай Jesper Kyd - Walking Dead Pz - 1С LOUNA - Дальше действовать будем мы (cover Кино_LIVE) Диаспора - Автодром Карандаш feat. LENIN - Все Любят Родину - Сколько не пробовал, мне не понять никак. Смерть одного трагедия, а тысячи статистика. Не знать слов собственного гимна нам не стыдно, нашу любовь даже с натяжкой не назвать взаимной. . .
Оценка текста
Как вам текст?
1 out of 5
2 out of 5
3 out of 5
4 out of 5
5 out of 5
Статистика страницы на pesni.guru ▼
Просмотров сегодня: 1